Aplikacja zmieni Twoje postrzeganie zarządzania stanem i wyposażeniem floty

Odetchnij. Koniec z męczącym zarządzaniem, niepewnością i niespodziankami. Z Inspecto masz wszystko w jednym miejscu, w wygodnej aplikacji na desktop i mobile.

about

Poznaj funkcje Inspecto

Kontrolujesz stan pojazdów

W aplikacji wyświetlisz niezbędne informacje potrzebne do zarządzania stanem floty i jej wyposażeniem. Z łatwością wyfiltrujesz jednostki z brakami w wyposażeniu, a także odszukasz historyczne informacje o konkretnym pojeździe. Szybko porównasz zmiany w kolejnych protokołach danej jednostki.

Kontroluj stan pojazdów

Zarządzasz uszkodzeniami

Dzięki elektronicznym protokołom przekazań zobaczysz wszystkie zgłoszone szkody i braki w wyposażeniu na jednej liście. Kierowca zdający pojazd wykonuje zdjęcia wnętrza i zewnętrznych elementów, a Ty masz od razu wgląd w to, w jakim stanie jest pojazd i możesz dokonać niezbędnych uzupełnień lub napraw. A w razie potrzeby w przyszłości z łatwością odszukasz konkretny zapis uszkodzenia w protokole kierowcy.

Zarządzasz uszkodzeniami

Rozliczasz szkody

Panel rozliczeń zbiorczo wyświetla poziom kosztów uszkodzeń i zakupów. Daje Ci wgląd w to, ile usterek zostało już rozliczonych, a ile wciąż pozostaje do rozliczenia. Łatwo sprawdzisz, który pojazd generuje najwięcej kosztów i który kierowca spowodował najwięcej szkód.

Rozliczaj szkody

Konfigurujesz, jak chcesz

W aplikacji Inspecto łatwo utworzysz własne szablony protokołów pod potrzeby firmy. Uwzględnisz tam tylko te informacje, których naprawdę potrzebujesz podczas zarządzania flotą. Możesz ustawiać niestandardowe pola (np. termin badania technicznego) oraz tworzyć grupy pojazdów, dla których protokoły będą mieć indywidualnie dobrane pola. System pozwala na dodawanie dowolnej liczby dokumentów.

Buduj własne szablony

Panel managera

Inspecto daje Ci pełną informację na temat stanu Twojej floty w czasie rzeczywistym. Natychmiast sprawdzisz, ile masz sprawnych pojazdów oraz tych, które wymagają uwagi. Moduł statystyk zbiera wszystkie dane w formie jasnych infografik. Poruszanie się po aplikacji jest przyjemne dzięki szerokim możliwościom filtrowania i przechodzenia z informacji do informacji.

Panel managera

Dobre dla

Managera

Będziesz miał pełną informację o stanie i wyposażeniu floty w czasie rzeczywistym, zminimalizujesz koszty związane z brakiem potrzebnego wyposażenia, zastąpisz obszerne segregator wygodną aplikacją.

Skontaktuj się z nami

Dobre dla

Kierowcy

Mając Inspecto, zadbasz o swoich kierowców. Kierowca wsiądzie do posprzątanego pojazdu, nie będzie zaskoczony, że jedzie na załadunek i nie ma potrzebnego sprzętu, nie będzie posądzony o szkody, których nie popełnił.

Skontaktuj się z nami