Inspecto stworzyła grupa przyjaciół działających w branży transportowej od kilkunastu lat

Pracując zarówno po stronie firm transportowych, jak i wdrażających systemy telematyczne, zauważyli, że częstym problemem, z którym borykają się kierownicy transportu, jest brak kontroli nad stanem i wyposażeniem floty. Dzieje się tak dlatego, że przekazanie pojazdu oraz podobne procesy najczęściej odbywają się na papierowych formularzach.

about

Stworzyliśmy narzędzie, które pomaga uporać się z wyzwaniami firm transportowych. Stabilne posady w firmach zamieniliśmy na startupową podróż, tworząc Inspecto. Szybko udowodniliśmy, że była to dobra decyzja, bo takiego rozwiązania brakowało na rynku.

Poznaj nasz trzon

zespołu Inspecto

Paweł Konowoł
Paweł Konowoł

CEO

„Polska branża transportowa zajmuje pozycję lidera w transporcie drogowym w Unii Europejskiej. Aby tę pozycję utrzymać, należy zwrócić uwagę na kwestię efektywnego zarządzania dostępną flotątransportową i eliminowanie niepotrzebnych kosztów. Technologie flotowe, takie jak aplikacja Inspecto, pozwalają pomóc w codziennych trudach firm. To kolejny element transportowej układanki, który odpowiednio zagospodarowany, da spokojny sen niejednemu właścicielowi firmy transportowej.”

LinkedIn

Bartłomiej Maćkiewicz
Bartłomiej Maćkiewicz

COO

„Wiemy, że praca osoby zarządzającej transportem jest bardzo stresująca. Często bywa nerwowo… Podczas prac nad Inspecto przyświecał nam cel, aby ten stres ograniczyć – zniwelować nieplanowane wydatki oraz dostarczyć aktualnej wiedzy na temat stanu i wyposażenia floty. Chcieliśmy, aby nasze narzędzie było nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim łatwe w obsłudze dla każdego flotowca, kierowcy czy właściciela firmy.”

LinkedIn

Innowacja może być prosta

Elektroniczne formularze i protokoły rewolucjonizują podejście do zarządzania stanem i wyposażeniem floty. Przynoszą nie tylko wiele oszczędności firmie, ale i niwelują stres każdej osoby zarządzającej transportem.

about
Jak zaoszczędzić kilkanaście tysięcy na zarządzaniu stanem i wyposażeniem floty?
Więcej

Inspecto po godzinach

blog detailsblog details
blog detailsblog details