Odzyskaj kontrolę nad stanem i wyposażeniem swojej floty transportowej z aplikacją Inspecto

Inspecto to proste, a zarazem innowacyjne narzędzie do kontrolowania stanu i wyposażenia floty transportowej. Z naszą aplikacją raz na zawsze unikniesz niespodzianek w postaci m.in. znikających elementów wyposażenia ciągnika czy naczepy, mandatów za braki dokumnetów, konieczności zakupu dodatkowego wyposażenia na załadunku czy też przerzucania się odpowiedzialnością za uszkodzenia zewnętrzne pojazdu. Ale zacznijmy od początku…

Kim jesteśmy?

Wymienione wyżej kosztowne bolączki są nam doskonale znane, bo sami – jako grupa osób działających w branży transportowej od kilkunastu lat – zmagamy się z nimi codziennie. Przyznajemy, że denerwowały nas powtarzające się sytuacje, jak na przykład konieczność zakupu pasów na załadunku, zwłaszcza jak zamawialiśmy je w ubiegłym miesiącu. Albo regularne mandaty za braki dokumentów w pojeździe. Przecież takich sytuacji można uniknąć. Stąd pewnego dnia w naszych głowach narodził się pomysł stworzenia narzędzia, które pomoże uporać się z tymi problemami. Chcieliśmy pomóc nie tylko kolegom z branży transportowej, ale również sobie, bo takiej aplikacji brakowało na rynku.

Wiemy, że praca osoby zarządzającej transportem jest bardzo stresująca. Często bywa nerwowo… Podczas prac nad Inspecto przyświecał nam cel, aby ten stres ograniczyć – zniwelować nieplanowane wydatki oraz dostarczyć aktualnej wiedzy na temat stanu i wyposażenia floty. Chcieliśmy, aby nasze narzędzie było nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim łatwe w obsłudze dla każdego flotowca, kierowcy czy właściciela firmy. Teraz wiemy, że cel ten udało się osiągnąć. Zarządzanie protokołami przekazań i kontrola stanu floty mogą być łatwe jak nigdy wcześniej!

Zapraszamy do kontaktu, chętnie umówimy się na prezentację aplikacji Inspecto w Twojej firmie!